Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

PARK YAŞAM MAVİŞEHİR

Seçkin bir site yaşamında görmeyi bekleyeceğiniz açık yüzme havuzu, gölet, açık otopark, oyun parkı, koşu/bisiklet yolu, tenis ve basketbol sahaları gibi alanların yanı sıra, Park Yaşam Mavişehir'de soğuk havalarda kapalı yüzme havuzunun tadını çıkarabilir, kapalı otoparka aracınızı güvenle bırakabilir ve bu otoparktan kat erişimli asansörler vasıtasıyla direkt dairenize çıkma lüksünü yaşayabilirsiniz.

Park Yaşam Mavişehir konutlarında uzun koşu parkurunda esaslı bir egzersiz yapabilir, yine site içindeki gezinti alanı ve gölet manzaralarıyla kendinizi bir doğa yürüyüşünün içinde bulabilirsiniz. Ayrıca projenin hemen yanı başında kurulacak olan alışveriş merkezinin içinde mağazaları dolaşabilir, bir kahve molası verebilir ya da keyifli bir film izleyebilirsiniz.

Park Yaşam Mavişehir evleri genişliği ve aydınlığıyla benzersiz yaşam alanları sunuyor. Çağdaş ve yenilikçi mimarlık anlayışı ile tasarlanan 521 dairede, ihtiyacınıza göre 1+1'den 5+1'e kadar değişen seçenekler mevcut. Park Yaşam Mavişehir'in güney cepheli evlerinde ister tek kat ister dubleks, dilerseniz teraslı, beğeninize göre şekillenen ayrıcalıklı yaşam fırsatları sizleri bekliyor.

 

Proje Görselleri :