Emlak Konut

EN AR

İnşaatı Devam Eden Proje

TUAL GÖLYAKA

İstanbul Avrupa Yakasında, Küçükçekmece gölünün yanı başında, 1.7 milyon m² yüz ölçüme sahip Gölyaka isimli yepyeni bir semt kuruluyor. Gölyaka’nın birinci etabındaki Tual Gölyaka, doğa ile bütünleşen yatay mimari tasarımıyla öne çıkıyor.

Her dairede geniş teras alanları ya da bahçe kullanımları olan Tual Gölyaka, şehre yakın ama bir o kadar da sakin ve özgün bir yaşam sunuyor. Gölyaka’da yer alacak; kreş, sağlık tesisi, sosyal tesis, cami ve park alanları, eğitim tesisleri, alışveriş üniteleri gibi imkânlardan da yararlanma imkânı sunacak olan Tual Gölyaka, sakinlerini eksiksiz bir semt yaşamı deneyimiyle tanıştırıyor. Bulunduğunuz yerden uzaklaşmadan alışveriş yapabileceğiniz, sosyalleşeceğiniz ya da kültürel aktivitelere katılabileceğiniz alanların da tasarlandığı Gölyaka, modern yaşamın tüm ögelerini aynı bölgede, sakinleriyle buluşturuyor.

Bahçeşehir’in komşusu, Küçükçekmece Gölü’nün yanı başında yer alan konumu ile geleceğin modern yaşam alanı olacak bu yeni semt, yatırımcılar için de cazip fırsatlar sunuyor.

Tual Gölyaka’da 2+1’den 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Geniş teras alanlarına sahip dairelerin yer aldığı projede, 25 m2’den 225 m2’ye kadar özel bahçe tahsisli daire seçeneklerinin yanı sıra, bahçe büyüklükleri 248 m² ile 390 m² arasında değişen, müstakil villa seçenekleri de yer alıyor.