Emlak Konut

EN AR

İnşaatı Devam Eden Proje

FUA DENİZ PARK

FUA Deniz Park, 85 dönüm alanda, 1+1’den 5+1’e kadar her beklentiye farklı çözümler sunan fonksiyonel daire seçenekleri, %78’e varan peyzaj alanı, açık hava alışveriş caddesi, deniz manzaralı geniş teraslı, balkonlu ve bahçeli daireleriyle İstanbul Tuzla’da denizin kıyısında hayata geçiyor. Üstelik hemen yanında yer alan 73 bin metrekarelik Millet Bahçesi’yle de FUA Deniz Park, ev sahiplerine benzersiz bir doğa deneyimi sunuyor.

FUA Deniz Park; Tuzla’da denizin kıyısında, Viaport Marina’nın yanı başında, eşsiz ve yemyeşil bir doğanın içinde hayata geçiyor. Üstelik Sabiha Gökçen Havaalanı, Marmaray, birçok saygın eğitim ve sağlık kuruluşu, İstanbul’u diğer illere bağlayan deniz ulaşımı ile otoyolların çok yakınında, benzersiz bir konumda yer alıyor.

Konumu ve mimarisiyle farklı hedef kitlelerin beklentilerini karşılayan FUA Deniz Park iki etaptan oluşmaktadır; FUA Park ve FUA Deniz Etapları. Toplam 185 adet dairenin yer aldığı FUA Park Etabı; 1+1 ve 2+1 ile geniş teraslı, panoramik manzaraya sahip, ultra konforlu 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Toplam 237 dairenin yer aldığı FUA Deniz Etabı ise 2+1 ila 5+1 dairelerden oluşmaktadır.

Proje Görselleri :