Ongoing Project

PARK YAŞAM ANTALYA

Emlak Konut güvencesi ve İzka İnşaat vizyonuyla hayata geçirilen projede her detay sağlıklı yaşam ve yeşil dönüşüm normlarına göre tasarlandı. Bununla birlikte Park Yaşam Antalya, Antalya’nın yeni nesil yaşam projesi olma özelliğiyle de şehir hayatına yepyeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyor.

Park Yaşam Antalya’da yüzme, fitness, sauna, hamam, yürüyüş gibi çeşitli aktivitelerle siz günü keyifli hale getirirken çocuklarınız su parkı ve yeni nesil çocuk oyun alanlarında oyunlar oynayabilir.

Projemizde; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks seçenekleri bulunmaktadır. Konut sayısına göre geniş (45.000 m2 ) peyzaj alanına sahip olan projede, keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmış havuz, fitness salonu, sauna, hamam, buhar odası, yeni nesil çocuk oyun alanları, su parkı, koşu – yürüyüş parkurları, basketbol sahası, tenis kortu, dinlenme alanları ve geniş yeşil alanlar yer almaktadır. Yaşam kalitenizi arttırmak ve hayal ettiğiniz yüksek standartlara kavuşmak için uzağa gitmenize gerek yok. Yaşam boyu tatil konforunda tasarladığımız Park Yaşam Antalya’nın tadını çıkaracaksınız.

Proje Görselleri :