Ongoing Project

NEXT LEVEL İSTANBUL

Next Level İstanbul, şehrin en hareketli ve prestijli semtlerinden Levent’in Etiler girişinde, yeşilin her tonunu barındıran geniş bahçe ve terasları, sıradışı mimarisiyle doğa ile bütünleşen büyüleyici bir deneyim sunuyor.

Doğa ile insan arasında ilişki kuran yaşam alanları sunan Next Level İstanbul, yeşili içine alan mimarisiyle sürdürülebilir bir geleceğin inşa edilmesine öncülük ediyor. Hem yatayda hem de dikeyde teraslanmalar ile en üst katlarda dahi "bahçeli villa" konseptini yakalayan proje, 161 konutu, 5.000 m² eşit yeşil alanları, kompakt ve fonksiyonel spor alanları, sosyal mekânları ile insan odaklı bir site yaşantısı ve modern bir ekolojik-cennet sunuyor.

İç ve dış mekânlar arasındaki doğal uyum ve geçişle yaşam alanınızı genişleten mekân anlayışı, 4,5 metreye varan tavan yüksekliğine, iç mekânların uzantısı olarak size yeni alanlar açan ve içeriyle dışarıyı birleştiren balkon, teras ve bahçelere sahip Villa Evler (275 - 545 m2), Teras Evler (232 - 382 m2), Manzara Evler (270 - 347 m2) ve Loft Evler (85 - 218 m2) size doğayı içine alan Next Level bir yaşama davet ediyor.

Next Level İstanbul, Emlak Konut güvencesi ve Pasifik GYO'nun "yaşamı tasarlama" vizyonuyla İstanbul'un en güzel ve en merkezi yerlerinden birinde yükseliyor.