Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

NİDAKULE ATAŞEHİR

İstanbul Finans Merkezi’nde, çok değerli bir konumda yer alan Nidakule Ataşehir, gerçek bir A+ ofis projesi.

Kuzey ve Güney isimli iki yapıdan oluşan Nidakule Ataşehir projesi, İstanbul’da eksikliği hissedilen niteliği ve donanımı yüksek ofis ihtiyacına cevap verecek.

Nidakule Ataşehir, hem dikey hem de yatay mimarisiyle iş dünyasının yıldızlarına hem dikey hem de yatay çalışma alanları sunuyor, farklı iş kollarının ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyor.

A+ çalışanlar için A+ ofisler tanımlaması, Nidakule Ataşehir’in merkezinde yer alan felsefe ve stratejiyi başarıyla özetliyor. Etkileyici bir lobi alanı, zamanının ötesinde bir teknik altyapı ve ayrıcalıklı hizmetler, iş dünyasının talepleri düşünülerek tasarlandı.

Nidakule Ataşehir, pek çok ofis projesinde rastlanmayan özellikleriyle adeta ezber bozuyor. Örneğin ofislerin tavan yüksekliği, bugüne kadar pek çok ofis projesinde görülen standartların çok daha üstünde: brüt 4,20 metre.

Nidakule Ataşehir’in açılabilen panoramik camları, çalışırken temiz hava alma ihtiyacına saygı duyarken, yüksek binalarda camlar açılmaz klişesini de geçersiz kılıyor.

Ofislerdeki iklimlendirme sistemi ve teknolojisi, saatte 50 m3 temiz hava akımı sağlayarak, oksijeni bol ve havası temiz bir çalışma ortamı sağlıyor.

Nidakule Ataşehir’in geniş podyum bahçesinde tasarlanan rekreasyon alanı, ofis projeleri içinde benzersiz bir özellik. İş hayatının stresiyle başa çıkmak isteyenler soluğu yeşil ve ferah dinlenme alanlarında ya da spor salonunda alıyor. Nidakule Ataşehir, ideal konumu, standartları yukarı taşıyan özellikleri ve A+ ofis projesi konumlandırmasıyla, her geçen gün yükseliyor.

Nidakule Ataşehir’in diğer A+ üstünlükleri

• Sabah işe başlamadan ya da akşam işten çıkar çıkmaz anında ulaşılabilen spor merkezi.
• Tüm günlük ihtiyaçları karşılamaya hazır perakende mağazalar.
• Anlık ya da planlı toplantılara uzmanlıkla hizmet eden toplantı salonları.
• Verimli çalışmaların mekânsal karşılığı: yaklaşık 230 kişilik konferans salonu.
• Kokteyllere imkân veren, odaklanmayı sağlayan şık ve etkileyici fuayeler.
• İyi bir karşılamanın ne kadar önemli olduğunu gösteren otel konforunda lobi alanı.


 

Proje Görselleri :