Emlak Konut

EN AR

Tamamlanan Proje

ERGENE VADİSİ

Ergene Vadisi, bir konut projesinde aranılan özelliklerinin üzerinde, çağdaş mimariyi, kaliteyi, konforu, sağlığı, güvenliği, mutluluğu, rahatlık ve huzuru aynı vadide sunabilen örnek bir proje.

Toplam 68.000 metrekarelik alanda gerçekleştirilen proje Trakya'nın en büyük konut projesidir. Projede 59 m²'den 176 m²'ye kadar değişen farklı seçeneklerde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 tipinde toplam 1296 daire, ayrıca 76 adet ticari ünitesi bulunmaktadır.

Ergene Vadisi'nde yapılar, İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından onaylanan zemin etüt raporu ve projeler kullanılarak, çağın ulaştığı en son teknolojik metotlarla ve radye temel tünel kalıp sistemiyle üretildi.

Yaşadığınız yerin güzelliğiyle gurur duyacağınız bir proje yapıldı... Ergene Vadisi'nin mimari tarzı ve uyumu site giriş kapısından dairenizin en küçük köşesine varıncaya kadar kendini hissettiriyor. Konusunda uzman iç mimarların tasarladığı mekânlar; sımsıcak, ayrıcalıklı ve keyifli bir ortamda olduğunuzu hissettirecek, pek çok ayrıntıyı bir arada sunuyor.

Ergene Vadisi, ayrıcalıklı olmakla kalmıyor, başka ayrıcalıkları da ayağınıza getiriyor: Seçkin markaların yer aldığı, 6 ayrı ünitedeki 76 adet mağaza birimiyle, alışveriş yanıbaşınıza getiriyor. Ayrıca Carrefour, Migros, Orion ve Kipa gibi önemli merkezlere de çok yakın.

Proje dâhilinde sizlere armağan edilecek modern ilköğretim okulu, site bitişiğinde TOKİ tarafından inşa edilecek kapalı spor salonu, açık alan spor kompleksleri, kültür parkı, sağlık tesisi üniteleri ve yeşil alanlar, ihtiyaç duyduğunuz herşeyi yanı başınıza taşıyor.

Ergene Vadisi'nde proje alanının %83'ü yeşile, suya ve sosyal yaşam alanlarına ayrılmış durumda.

Ayrıca;

 

Spor, yüzme, yürüyüş ve özel bisiklet yolları, cafe, vitamin bar, Türk hamamı, fitness ve saunası,

Sitenin giriş, çıkış ve ortak alanlarda 24 saat kameralı kontrol sistemi,

Kameralı interkom sistemi sayesinde güvenlik ekibiyle irtibat kurabilme imkanı,

Kapalı – açık ve kat erişimli otoparklar,

Dışarıdaki yaşamdan soyutlamayan, site sakinlerini "özel kılan" ve güvenliğini arttıran estetik ve ışıklandırılmış site çevresi güvenlik duvarı,

Katlar arasında uygulanacak özel ses yalıtımı mevcuttur.

Satış Ofisimiz : Ergene Vadisi C3 Blok D:1

 

Tel: 0282 673 40 00

Proje Görselleri :