Emlak Konut

5,40 %

SEMT BAHÇEKENT

İstanbul’da yepyeni bir Semt doğuyor!

Semt Bahçekent; size sunduğu imkânları, yanı başındaki Hayat Park’ın doğası ve ulaşım kolaylığıyla yaşam kalitenizi yükseltiyor.

Bu Semt’te hayatınızın her yanı huzur ve güvenle sarılıyor. TEM Otoyolu, 3. Havalimanı ve 3. Köprü bağlantı yollarına yakın konumu, planlı gelişimiyle şehrin yeni çekim noktası olmaya aday Bahçekent; tüm sosyal imkânları, çocuk oyun alanları ve Hayat Park’a yakınlığıyla mutlu bir yaşama kapı aralıyor.

Yeniliklerin Semt’i, farklı konsepti ve geniş sosyal alanları ile prestiji yaşatmak için sizleri bekliyor. Semt Bahçekent, İstanbul’un gelişen yüzü ve yatırımın yeni gözdesi Bahçekent’te yer alıyor. Yeni projelerle hızla gelişen Bahçekent; Bahçeşehir’e komşu konumu, TEM Otoyolu, 3. Havalimanı ve 3. Çevreyolu bağlantı yollarına yakınlığı, Hayat Park’a komşu konumu sayesinde şehri ve doğayı yaşamınızın merkezine taşıyor.

Bu büyük projede yaşarken şehrin her noktasına kolayca ulaşabilir, şehrin içinde gürültüsüz ve huzurlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Çünkü Semt Bahçekent, 3. Havalimanı ile dünyaya, bağlantı yolları ile İstanbul’a, 141.939,50 m²’lik şehir parkına komşu konumuyla da ferah bir yaşama kapı açıyor.

En ince detayına kadar planlanan Semt Bahçekent; 669 konut, keyifle alışveriş yapacağınız 26 ticari alan, suyun huzur verici etkisinin kullanıldığı, keyifle vakit geçireceğiniz yemyeşil bir peyzaj ve şehrin oksijen deposu olmaya aday büyük şehir parkı Hayat Park’ın etkileyici doğasına yakınlığıyla, adına yakışır bir proje.

http://semtbahcekent.com.tr/      

آراء المشروع