Completed Project

TUAL BAHÇEKENT

Şimdi İstanbul’un yeni yüzü Bahçekent’te Yepyeni bir kent yükseliyor: Tual Bahçekent

Yeni İstanbul’un simgesi Bahçekent’te geleceğin şehircilik anlayışını ortaya koyan Tual Bahçekent, kent içinde modern bir kent olarak yükseliyor.
Emlak Konut güvencesiyle Dağ Mühendislik uzmanlığını buluşturan yasam projesi Tual Bahçekent, 190 dönüm alana yayılan toplam 2000 konut ve ticari ünite, sosyal tesisler, eğitim, ibadet ve kültür varlıklarıyla Bahçekent'in simgesi olmaya aday...
Yapımı planlanan Kanal İstanbul projesine ve üçüncü havalimanına yakınlığı, üçüncü köprü bağlantı yollarının, TEM ve Kuzey Marmara otoyollarının kesişim noktasındaki konumuyla Bahçekent, tıpkı Bahçesehir, Atasehir ve Kayaşehir gibi mega kentlerin izinde ilerliyor.
Geniş, ferah yerleşime ve yemyeşil doğaya sahip Bahçekent, modern şehircilik örneği yapılanmasıyla İstanbul’un geleceğinde özel bir yere sahip.


Bahçekent ile İstanbul’un kuzeyinde yeni bir İstanbul doğuyor.


1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri sunan Tual Bahçekent, 2000 konut ve ticari üniteye ev sahipliği yapıyor.
Yüksek mimari standartlarıyla ve üstün yapı kalitesiyle fark yaratan Tual Bahçekent’te farklı beklentilere farklı çözümler üreten bir yasam zenginliği sürekli elinizin altında. Tual Bahçekent geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, Hoşdere Millet Bahçesi’ne hakim yaşam alanları, çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yaşam vaat ediyor.
Her bloktan Hoşdere Millet Bahçesi manzarasına hakim olacak şekilde planlanan Tual Bahçekent’in bahçe ya da balkon seçenekli konutlarında temiz havadan faydalanacak, gürültü kirliliğinden uzak huzur dolu anlar yasayacaksınız. Güvenlik ve konfor birlikte düşünülerek tasarlanan Tual Bahçekent’te hem siz, hem de kolayca ulaşabileceğiniz kapalı otoparkta, aracınız emin ellerde. Siz yalnızca Tual Bahçekent’in keyfini yasamaya odaklanacaksınız Geniş peyzaj alanları ve yemyeşil doğasıyla modern kent anlayışını yeniden yorumlayan Tual Bahçekent, İstanbul’un çekim merkezi olmaya aday parklarından 160 bin metrekarelik Hoşdere Millet Bahçesi‘ne hakim konumuyla doğayı kent yaşamına taşıyor. Tual Bahçekent geniş yolları, düzenli peyzaj alanları, Hoşdere Millet Bahçesi’ne hakim yasam alanları, çevre dostu yapı teknolojileriyle doğayla iç içe bir yasam vaat ediyor. Her bloktan Hoşdere Millet Bahçesi manzarasına hakim olacak şekilde planlanan Tual Bahçekent’in bahçe ya da balkon seçenekli konutlarında temiz havadan faydalanacak, gürültü kirliliğinden uzak huzur dolu anlar yasayacaksınız.
Tual Bahçekent çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz saygın eğitim kurumlarına ev sahipliği yapıyor. Özel ve devlet okulları, bağımsız bölümden oluşan kreşler ve öğrenciler için düşünülmüş eğitim tesisleri Tual Bahçekent’te bir arada bulunuyor.
Yaşamın keyif veren alanları ise şöyle: Kapalı yüzme havuzu, Sauna, Buhar odaları, Fitness salonu, Çocuk oyun parkları, Yürüyüş alanları, Kapalı otopark, Okul, Cami…
Yeni İstanbul Bahçekent’in gelecekte daha da artacak değerine, Tual Bahçekent’in şimdiden sunduğu değerlerle birlikte sahip olun.
Çevre ve kent olanaklarını bir araya getiren Tual Bahçekent, sunduğu olanaklarla sizin ve aileniz için mutlu bir yasamın kapılarını açarken, İstanbul’un gelecek vaat eden bölgelerinden birinde yer almasının da katkısıyla yarattığı bu yasam değerini sağlam bir ekonomik değere dönüştürüyor.

Proje Görselleri :