Completed Project

KARAT 34

İstanbul’un önemli ulaşım akslarının kesiştiği Basın Ekspres Yolu üzerinde, Emlak Konut güvencesiyle hayata geçirilen 'Karat 34' İstanbul’un sürekli güncellenen altyapı ve kesintisiz gelişimiyle ‘marka şehir’ niteliğine katkı sunmayı hedefliyor. Karat 34, lokasyonu sebebiyle bir yatırım fırsatı sunuyor.

Projenin çevresinde sağlık kurumları, otoyollar, metro - metrobüs, alışveriş merkezleri ve sosyal alanlar, uluslararası kongre ve fuar alanı, ticaret merkezleri ile bir de havalimanları yer alıyor. Karat 34, Avrupa Yakası’nda ikinci bir Levent aksı olarak adlandırılabilecek lokasyonda bulunuyor. Proje E-5’i TEM’e bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde gerçekleşiyor. Proje lokasyonu, hem Atatürk Havalimanı’na hem üçüncü havalimanına ulaşım kolaylığı olan bir konumda yer alıyor.

Karat 34; 3’ü rezidans 3’ü ofis olmak üzere 6 bloktan oluşuyor. Proje bünyesinde; stüdyo, 1+1, 1+1 dubleks, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daire seçeneklerinden oluşan 470 konut ile 123 adet ofis 28 ticari ünite bulunuyor. Proje kapsamındaki daireler 28,5 metrekare ile 267 metrekare arasında değişiyor. Her bloğun kendine özel merdiven ve asansörlerden oluşan ana giriş holleri ve lobi alanları mevcut. Tüm ofis, konut ve ticari ünitelerin kullanımı için yeterli kapasitede otopark da projede yer alıyor.

Proje Görselleri :